سایبان برقی

سایبان برقی

وسیله ای که برای باز و بسته شدن به هیچ گونه نیروی مکانیکی نیاز ندارد و فقط به وسیله الکتریسیته کار می کند، سایبان برقی نام دارد. که شامل انواع مختلفی است اما، بیشتر مدل بازوی آن به صورت برقی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. باز و بسته شدن بازوها باعث شده است که، سایه بان در محل مورد نظر باز یا بسته شود. از بهترین نمونه های سایه بان موجود در بازار می‌ توان سایبان برقی یا موتور دار را مثال زد که معمولاً از کارایی بسیار بالایی برخوردار است. چون همه افراد بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از این نوع سایبان ها استفاده کنند.
همان طور که می دانید سایه بان روکشی ثانوی می باشد که به قسمت خارجی دیواره های یک ساختمان وصل می شود. سایه بان معمولاً از کرباس به وجود می آید که برای پوشش سلول های خورشیدی در تابستان استفاده می شود. امکان نصب سایه بان در یک ساختمان ممکن است بالای پنجره، بالای پیاده‌رو یا درب باشد. کار سایه بان این است که سایه ایجاد کرده و از بادهای شدید جلوگیری کند. همچنین سایه بان ها در مقابل باران و برف حفاظی محسوب می‌شوند. توجه داشته باشید که در مناطقی که هوای آن ها زمستانی می باشد بیشتر سایه بان ها در انتهای تابستان نیازی نیست که برداشته شوند. این محصول پر کاربرد انواع بسیاری دارد که یکی از بهترین آن سایبان برقی می باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی محصول سایبان برقی پرداخته و آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با این محصول آشنا شوید. همچنین این محصول نسبت به سایر محصولات سایبان مزایا و کاربردهای بیشتری دارد که در این مقاله قصد داریم به آن ها بپردازیم.
آشنایی با سایبان های برقی
این وسیله شامل کاربردهای زیادی است اما یکی از کاربردهای اصلی آن استفاده در مغازه ها و فروشگاه ها است. به دلیل این که به راحتی می‌توان آن ها را باز و بسته کرد. یکی دیگر از کاربرد های آن استفاده در پارکینگ ها است. همچنین می توان از کاربرد آن در تراس یا بالکن خانه اشاره کرد. معمولاً استفاده از سایه بان های ثابت در تراس ها توصیه نمی‌شود زیرا، بعضی وقت ها نیاز است تا سایه بان جمع شده و از نور طبیعی بهره مند شود. از جمله کاربردهای مهم دیگر این وسیله می توان به استفاده از آن در تبلیغات برند ها و شرکت ها اشاره کرد.
یکی از ابزارهایی که امروزه از آن استفاده بسیاری می شود؛ سایبان برقی است. علت این امر کارکرد، استفاده آسان و زیبایی ظاهری آن می باشد که موجب شده تا محصول سایبان برقی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به یکی از بهترین و پر طرفدار ترین سایه بان ها تبدیل شود که افراد بسیاری از انواع مختلف این نوع سایه بان ها در اماکن مختلف استفاده می کنند. در مقاله پیش رو قصد داریم به معرفی محصول سایبان برقی پرداخته و آن را به طور کامل برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم تا بیشتر با این محصول پر کاربرد آشنا شوید..

کاربرد سایبان برقی
همان طور که پیش از این گفتیم سایبان برقی در بسیاری از اماکن مورد استفاده قرار می گیرد و به علت مزایای بسیاری که دارد طرفداران مخصوص خود را دارد. کاربرد این محصول در بسیاری از اماکن مختلف و متنوع می باشد. به طور مثال در تمام مکان هایی که می شود از سایه بان استفاده کرد می توان از نوع برقی آن نیز خریداری کرده و استفاده کرد. این سایه بان پرکاربرد استفاده از این محصول را برای ما آسان تر کرده است. مثل سایر سایه‌بان ها از قبیل سایه‌ بان ثابت و قدیمی در محله ها و اماکن مختلف استفاده می شود. از جمله اماکنی که می توان از سایبان برقی در آن به راحتی استفاده کرد می‌توان به استفاده از این سایه بان در مغازه ها، ساختمان ها و پارکینگ ها و استخرها اشاره کرد.
مزایای سایبان برقی
تا این قسمت از مقاله با محصول سایه بان برقی و کاربرد آن به طور کامل آشنا شدید و دانستید که علت محبوبیت این محصول چیست. در این قسمت از مقاله قصد داریم به معرفی مزیت های بسیار این محصول اشاره کرده و هر یک را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.
۱. نخستین مزیت بسیار خوب سایبان برقی این است که می‌توان از آن به راحتی استفاده کرد. به بیان ساده تر نصب و استفاده از سایه بان برقی بسیار راحت و آسان می باشد و هیچ سختی و دشواری در این کار وجود ندارد.
2. از دیگر مزیت های سایبان برقی زیبا سازی محیط بیرونی مکان مورد نظر می باشد. به بیان دیگر با استفاده از محصول سایبان برقی علاوه بر دیگر کاربردها و مزیت های آن می توان محیطی زیبا و دلپذیر را به وجود آورد. نه تنها این محصول فضا گیر نیست بلکه به درخشش مکان مورد نظر کمک می کند.
۳. از مزیت‌های دیگر سایبان برقی می توان به وزن سبک و کم آن اشاره کرد. علت این امر استفاده از فلز آلومینیوم در ساخت و تهیه این محصول پر کاربرد می باشد. پس در نتیجه جا به جایی و حمل آن اصلاً کار سختی نیست که علت آن وزن پایین سایبان برقی می باشد.
۴. محصول سایبان برقی اتوماتیک می باشد که این خود مزیتی دیگر برای این محصول به حساب می آید.
۵. این محصول در مقابل خوردگی پوسیدگی و زنگ زدگی از رنگ های بسیار مقاوم استفاده شده است که این خود مزیت بسیار خوبی برای محصول سایبان برقی می باشد.
۶. وضعیت دیگر سایبان برقی نسبت به سایر محصولات در این زمینه این است که مقاومت پارچه سایه بان برقی بسیار بالا بوده و در برابر انواع عوامل خارجی مانند آب و آتش بسیار مقاوم می باشد و آسیب پذیری کمی دارد.
۷. یکی از مزیت های جالب محصول سایبان برقی این است که روی آن امکان چاپ لوگو یا تبلیغ مورد نظر فرد کاربر میسر می باشد. به بیان دیگر اگر فرد بخواهد چاپ یا تبلیغ خاصی را روی محصول سایبان برقی درج کند این کار امکان پذیر بوده و می تواند انجام بگیرد.
۸. همچنین یکی از مزیت‌های دیگر سایبان برقی این است که در آن امکان نورپردازی به وسیله سیستم های نورپردازی ممکن است.
۹. از مزیت های بسیار خوب سایبان برقی که می توان آن را مهم ترین مزیت دانست؛ محافظت از ماشین موردنظر در مقابل انواع عوامل بیرونی مانند آفتاب سوختگی و بارش تگرگ و … می باشد که این سایه بان به خوبی از ماشین شما محافظت می کند و اجازه نمی دهد هیچ عوامل بیرونی و خارجی روی آن تاثیر مخرب بگذارند.
قیمت سایبان برقی
تا این قسمت از مقاله به معرفی محصول سایبان برقی و کاربرد و مزایای بسیار آن پرداخته و هر یک را مورد بررسی کامل قرار دادیم تا شما عزیزان بیشتر با این محصول آشنا شوید. در این قسمت از مقاله قصد داریم به قیمت این محصول پر کاربرد بپردازیم. قیمت سایبان برقی که یکی از انواع سایه بان محسوب می شود نسبت به سایر محصولات در این زمینه بیش تر می باشد. علت این امر پیچیدگی و کاربردی‌تر بودن محصول سایبان برقی نسبت به سایر سایبان ها می باشد. توجه داشته باشید که با توجه به این که عوامل بسیار متنوعی مثل ابعاد، جنس و نوع سایه بان روی قیمت این محصول تاثیر می گذارند نمی‌توان قیمت دقیقی را برای سایبان برقی اعلام کرد. قیمت این محصول نسبت به کاربرد بسیار و مزایای متنوع آن بسیار مناسب و به صرفه می باشد که این امر موجب شده تا سایبان برقی طرف داران مخصوص خود را داشته باشد.. سایه بان های برقی شامل انواع مختلفی هستند. که اکنون سعی داریم شما را با تعدادی از آنها آشنا کنیم.
سایبان برقی مغازه ها:
یکی از محصولات کاربردی برای نگه داشتن درب ورودی و داخل فروشگاه ها این نوع سایبان است. که می‌توانید از مدل کالسکه ای یا بازویی در مغازه ها از آن استفاده کنید. همچنین می توانید با استفاده از چادر مغازه و چاپ تبلیغات بر روی این سایبان ها به افزایش بهره‌برداری آن کمک کنید.
این محصول به دلیل ساخت و کیفیت و کارایی مناسب از استقبال بسیار خوبی در بازار برخوردار است. کیفیت بالا در ساخت این محصول می‌تواند سبب افزایش طول عمر آن شود. و همین امر باعث شده تا بیشتر مغازه داران در اکثر نقاط کشور از این سایه بان ها برای مغازه ی خود استفاده کنند. یک نکته کلیدی و مهم در ساخت این محصول اندازه ی آن است. به همین دلیل برای هر مغازه باید محصولی مطابق با اندازه آن ساخته شود. چادر مغازه می تواند مکان مناسبی برای تبلیغات محیطی باشد.
در این صورت شما با استفاده از این وسیله می توانید با یک تیر دو هدف را نشانه بگیرید، یعنی این که علاوه بر استفاده از مزایای سایه بان می توانید از جنبه تبلیغاتی و کمک به برندینگ آن بهره مند شوید.
در این صورت توصیه می‌شود افرادی که میخواهند به صورت کاملاً هدفمند و اقتصادی تبلیغات خود را گسترش نمایند، از چادر تبلیغاتی شروع کنند. کارایی بالای این محصول سبب شده که شما در فصل های مختلف از آن استفاده کنید. در استفاده از جنس پارچه ای این وسیله باید دقت زیادی شود زیرا، جنس آن تاثیر بسیاری در کیفیت و کارایی این محصول دارد. استفاده از مواد مرغوب در ساخت این سایبان می‌تواند سبب افزایش طول عمر آن شده بنابراین استفاده از وسایل نامرغوب که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند سبب افت قیمت و کیفیت این محصول است. وعلاوه بر آن باعث می شود میزان رضایتمندی مصرف کننده کاهش یابد.
جنس پارچه سایبان برقی مغازه:
یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار روی قیمت این محصول جنس آنها است. به طور معمول پارچه های بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور برای استفاده از این چادرها وجود دارد. اما پارچه بنر، پارچه کره ای،پارچه پی وی سی از جمله پارچه های مورد استفاده برای ساخت این چادر ها به حساب می آیند.
متراژ سایبان مغازه:
هر چقدر میزان طول و عرض یک سایبان بیشتر باشد قطعاً برای ساخت آن نیاز به پروفیل های بیشتری است. امروزه با توجه به نوسانات نرخ ارز و افزایش لحظه‌ ای قیمت مواد و متریال مصرفی، زیاد شدن متراژ باعث افزایش قیمت سایه بان شده است. همین موضوع سبب شده تا در بیشتر موارد از سایه بان های کوچک و زیبا برای مغازه ها استفاده کنند.
سایبان برقی تراس:
اگر می خواهید فضای دلنشین و جذابی از تراس منزلتان در اختیار شما قرار گیرد از این وسیله استفاده نمایید. این سایه بان دارای دهنه های سه تا شیش مترهستند و همچنین با بازشوندگی ۲/۵ تا ۳ همراه با کیفیت بالا تولید می شوند. وشامل مدل‌هایی چون کلاسیک، مدرن،وکلاس تراس است. سایه بان کلاسیک از کیفیت بالایی برخورداراست. همچنین سایه بان های مدرن و کلاس تراس دارای استحکام بسیار بالایی هستند. آفتابگیر تراس شامل قابلیت هایی چون باز و بسته شدن به صورت دستی است که، شرکت های تولید کننده آن را با تنوع بالا تولید و عرضه می کنند.
سایبان برقی خودرو:
اگر می خواهید که خودروی شما در مقابل اشعه مضر آفتاب وهمچنین مواقع برف و باران در امان بماند توصیه می‌کنیم از، سایبان برقی خودرو استفاده کنید زیرا، این وسیله با ایجاد سایه مناسب در فصل های گرم سال سبب می شود تا فضای داخلی ماشین شما خنک بماند. همچنین از تبخیر میعانات بنزین جلوگیری میکند و سبب می شود تا رنگ خودروی شما در مقابل اشعه uv آسیب نبیند. شرکت های تولیدکننده آن را در سه مدل سایبان بازویی، سایبان کالسکه ای و سایه‌ بان تونلی تولید می‌کنند.
بنابراین استفاده از این وسیله باعث می‌شود که شما دیگر نگران خودروی خود در شرایط مختلف نباشید.
سایبان برقی بالکن:
این سایبان شامل انواع مختلفی از جمله سایه بان کلاسیک، سایه بان مدرن کلاس و سایبان فول باکس است. که هم به صورت دستی و هم برقی ریموت دار تولید شده و به دست مشتریان می رسد. از جمله فواید سایبان بالکن میتوان به این نکته ها اشاره کرد،که وسیله ای بسیار کارآمد و ضروری در مکان های مختلف خانه ها بوده و شما می توانید با استفاده از آن، لحظه هایی به یاد ماندنی و شاد را در کنار خانواده، به صرف نوشیدنی و غذا رقم بزنید.

همچنین این سایبان یکی از اقسام پر کاربرد در ساختمان ها است. که کاربرد های گوناگونی در ساختمان های مسکونی و ویلایی و … دارد.

سایبان بالکن با کیفیت باید شامل ویژگی های مختلفی باشد که از جمله آن ها میتوان به جنس وکیفیت در سایبان اشاره کرد.

البته امروزه به علت تبلیغات گسترده در این زمینه انتخاب سایبان بالکن با کیفیت بسیارسخت است و تحقق این امر نیاز به توجه به نکته های مختلف دارد که اولین نکته درساخت آن استفاده از مواد و وسایل مرغوب و کار آمد است. این سایبان شامل، یک ریموت برای بازکردن و جمع کردن در ساعات زمانی دل خواه است و دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت برای بازکردن و جمع کردن آن ندارید.
علاوه برا آن باعث خنک تر شدن فضای داخل خانه شده و زیبایی منحصر به فردی به ظاهر ساختمان شما می بخشد.
سایبان برقی فول باکس:
تولید سازه این نوع سایبان برقی در ایران منحصرا برای شرکت دیدگاهان غرب می باشد.
این سایبان شامل دو کاور آلومینیوم ( در بالا و پایین سازه ) به دلیل محافظت از پارچه در مقابل باران و برف است.
• این مدل سایبان یک طرفه است و به دیوار یا پایه نصب می شود.
• که می توان از آن در باغ ها، ویلا، منازل و. . . استفاده کرد.
• این سایبان با عرض2/5 تا 5 متر تولید می شود و به دست متقاضیان می‌رسد.
• این وسیله برحسب استانداردهای متراژ محاسبات روز اروپا است.
پارچه و متعلقات بازویی در حالت بسته بودن سایبان قابل رویت نیست و کاملا محفاظت شده می باشد. این وسیله دارای مزیت هایی بسیاری است از جمله اینکه:
جنس تمام سازه آلومینیوم فابریک است . وتماما شامل قطعات دایکست و اکستروژن است. همچنین از زنجیرهای فوق العاده قوی برای استحکام بخشی به بازوهای سایبان استفاده شده است.
علاوه بر آن از این سایبان هم به صورت برقی و هم به صورت دستی تولید می شود.
سایبان برقی تبلیغاتی:
این سایه بان در بیشتر شرکت ها و برندهای مطرح ایرانی مانند همراه اول، ایرانسل، دامداران، جوجو، کوکا،کولا، شمس،کاله،سولیکو، کیمبال و. . . طراحی تولید و نصب شده است. که درکنار سایبان برقی تبلیغاتی،سایبان کالسکه ای تبلیغاتی و چتر تبلیغاتی نیز تولید می کنند.
چگونه می توان سایبان مغازه مناسب را تهیه کرد:
یکی از دغدغه های فکری مشتریان خرید سایبان مغازه بوده ولی در سال‌های اخیر با توجه به تغییرات بسیار زیادی که در زمینه فروش این محصول انجام شده باعث شده است تا مشتریان بتوانند آسانتر محصول مورد نیاز خود را از هر مکانی تهیه کنند. فروش حضوری و آنلاین به صورت همزمان باعث شده تا افرادی که زمان کافی و مناسبی برای مراجعه حضوری نداشته باشند به راحتی سایه بان مورد نیاز خود را تهیه کنند.
این روش باعث شده تا واسطه ها حذف شوند و مشتری بتواند محصول مورد نظر خود را با قیمت واقعی خریداری کند.
آموزش نصب سایبان برقی:
دقت کنید نصب سایبان بازویی و برقی بسیار شبیه به هم بوده و فقط اضافه شدن مرحله اتصال موتور به جریان باعث تفاوت آن ها شده است.
برای نصب انواع مختلف سایبان مانند سایبان کالسکه ای و یا سایبان برقی نیاز به ابزار آلات است که، از جمله مهمترین آن ها می توان به جعبه ابزار،دستگاه جوش و دریل هیلتی اشاره کرد. پارچه این وسیله ساده به نظر می‌آید اما نصب آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که در صورت عدم نصب مناسب احتمال سقوط سایه بان وجود دارد. بنابراین توصیه می شود برای نصب آن ها از نصابان باتجربه کمک بگیرید.
دلایل استفاده از سایبان برقی مغازه:
۱)راحتی پرسنل:
امروز شاهد گسترش چشمگیر مغازه ها و استخدام چندین نفره پرسنل در فروشگاه ها هستیم شما با نصب این محصول می توانید شرایط مناسب و راحتی برای افراد حاضر در مغازه فراهم کنید. زیرا اگر یک مدیر بخواهد در آینده به موفقیت‌های بزرگی برسد، قطعا باید راحتی پرسنل را در نظر بگیرد. چون اگر افراد حاضر در آنجا متوجه اهمیت دادن به آنها شوند در رشد و ارتقای فروشگاه و افزایش فروش آن تلاش بیشتری خواهند کرد.
راحتی مراجعه کنندگان و مشتریان مغازه:
با توجه به این موضوع که مشتریان گرداننده چرخ یک فروشگاه هستند، بنابراین توجه به آن ها می‌تواند باعث افزایش فروش و در نتیجه افزایش سود یک مغازه شود. شما با نصب این محصول می توانید محیط داخل فروشگاه خود را خنک نمایید و از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کنید زیرا، سایبان مغازه از ورود نور مستقیم به داخل مغازه جلوگیری می کند. همچنین وجود نور خورشید به برخی از قسمت‌های مغازه مانند بستنی فروشی و… باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود. به همین خاطر نصب این محصول می‌تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.
برندینگ:
از جمله دلایل دیگر در نصب چادر مغازه برندینگ است. آنچه که در کسب و کارهای کوچک از اهمیت بسیار بالایی برخورداراست. برندسازی می باشد. بنابراین تبلیغات محیطی با استفاده از سایه بان مغازه می تواند به شما کمک کند تا افرادی که در حوالی مغازه ساکن بوده با نام برند فروشگاه آشنا شوند. این امر سبب شده است که ،افراد زمانی که به محصول یا خدمات شما نیاز داشته باشند به سمت فروشگاه شما بیایند و نیاز خود را برطرف کنند.
به همین علت برندینگ یا برندسازی عامل بسیار مهمی برای موفقیت شما به شمار می آید.
پیشگیری از فاسد شدن محصولات:
مغازه هایی که در حوزه مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارند باید از دقت بیشتری در محصولات خود برخوردار باشند و از آنها در مقابل نور خورشید محافظت کند. تابش نور می تواند در زمان کوتاهی سبب فاسد شدن مواد غذایی و و بهداشتی شود بنابراین، این سایه بان ها برای مغازه هایی در حوزه این گونه محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است.
در یک نگاه کلی می توان گفت اگر می خواهید دارای فضای مناسب در مغازه ،خانه ، ویلا رستوران یا. . . باشید. از سایبان های برقی استفاده کنید.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان