سایبان شید

پرده شیدرول
پرده شیدرول
ژوئن 9, 2022
سایبان بازویی ارزان
سایبان بازویی ارزان
ژوئن 9, 2022
نمایش همه

سایبان شید

سایبان شید

سایبان شید

سایبان شید

گذراندن وقت در فضای باز آرامش بخش و ترمیم کننده است، اما نباید خود را در معرض اشعه های خورشید قرار دهیم. گاهی اوقات هوا خیلی گرم است. بنابراین، هنگام برنامه‌ریزی برای محیط در فضای باز، حداقل یک منبع سایه را در طرح‌های خود بگنجانید. با سایبان شید به طور ایده‌آل در مناطقی می‌توانید از هوای تازه بدون قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید بهره ببرید.

یکی از محبوب ترین راه ها برای ایجاد سایه ​​، افزودن سایبان شید است. سایبان شید ،به شیوه ای شیک همه چیز را سایه نگه می دارد. افزودن ساده گیاهان، چراغ‌های ریسمانی و یک فرش جذابیت بیشتری به آن اضافه می‌کند.

سایبان‌های امروزی نرم‌ هستند، از مواد انعطاف‌پذیرتر و بادوام‌ ساخته می‌شوند و ظاهر زیبایی دارند. سایبان شید بسیار متنوع است. انواع مختلفی از سایبان شید وجود دارد و بسته به نیاز و سبک خانه خود، می توانید مکان مناسب خود را پیدا کنید. با استفاده از سایبان شید، از مزیت سفارشی‌سازی بیشتر بهره می‌برید که به شما این امکان را می‌دهد که پوشش‌های منحصر به فرد را برای خانه خود ایجاد کنید. شما رنگ، بافت، الگو و مواد و همچنین ویژگی‌های تزئینی، گزینه‌های موتوریزه کردن و سطوح تیرگی را انتخاب می‌کنید که به شما امکان کنترل میزان نور و حریم خصوصی اتاق‌ها را می‌دهد. طراحان حرفه ای ما در مشاوره به مشتریان در مورد اینکه چه نوع سایبان شید هایی برای خانه هایشان بهتر است، خبره هستند.

هنگام انتخاب یک سایبان شید، به ضریب باز بودن آن توجه کنید – ضریب باز بودن آن، مثلاً 1٪ یا 3٪، به این معنی است که پارچه دارای بافت محکمی است که نور کمی را وارد می کند. در هر اتاقی که رو به خورشید است از سایبان شید استفاده کنید تا فضای داخلی خود را به بهترین شکل حفظ کنید و نور را دور نگه دارید.

درسایبان پاسارگاد، ما مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از پارچه را برای انتخاب، ارائه می‌کنیم. آنها به خوبی با بسیاری از انواع پنجره ها تناسب دارند و در مجموعه ای از پنجره ها به طور منحصر به فردی زیبا هستند. از آنجایی که ما فقط از بهترین پارچه‌های باکیفیت در سایبان شیداستفاده می‌کنیم، سایبان شید ما زیبا و در عین حال بادوام است و برای سال‌های آینده در خانه شما زیبا به نظر می‌رسد. اکنون که در مورد سایبان شید بیشتر می دانید، می توانید با دفترسایبان پاسارگاد در نزدیکی خود تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان دریافت کنید. با سایبان شید سفارشی‌شده، سایبان مناسب وبا انداره های دقیق مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد.

دیدگاه ها بسته شده است

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان