پرده شیدرول

چترپایه کنار4-4
چتر پایه کنار قطر 4*4
ژوئن 9, 2022
سایبان شید
سایبان شید
ژوئن 9, 2022
نمایش همه

پرده شیدرول

پرده شیدرول

پرده شیدرول

پرده شیدرول

پرده شیدرول به منظور جلوگیری از ورود اشعه های خورشید قبل از اینکه بتواند ساختمان و پنجره شما را گرم کند، می باشد. نتیجه استفاده از آن درکاهش حرارت واضح است. پرده شیدرول خارجی راه حلی مدرن و نوآورانه است که جایگزین سایبان بازویی می شود و پایداری بالاتری را ارائه می دهد. پرده شیدرول برای نصب در فضای باز طراحی شده است. می‌توانید پرده شیدرول سفارشی را انتخاب کنید، که می‌تواند متناسب با فضا و نیازهای شما باشد. پس از انتخاب مدل و سایز متناسب با نیاز خود، می توانید به تحویل سریع و خدمات ما اعتماد کنید.

انواع مدل ها موجود است. پرده شیدرول کلاسیک و ظریف، نمای تمیز و مدرنی را برای پنجره ارائه می دهد. . پرده شیدرول با مهندسی دقیق برای عملکرد بی صدا، روان و حداقل فاصله نوری طراحی شده است که حریم خصوصی بیشتری را برای فضای شما فراهم می کند. . پرده شیدرول در همه فضاها به زیبایی کار می کند اما به ویژه در پاسیو، مغازه و اتاق های آفتابگیر موثر است. پرده شیدرول دارای پارچه و رنگ های انحصاری است. پارچه پرده شیدرول ما به طور ویژه برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است و همچنان گردش هوای مطلوب را تضمین می کند. پرده های معمولی می توانند گران تر از پرده شیدرول ساده باشند. پرده شیدرول چاپ دیجیتال علائم تجاری را بهبود می بخشد. پرده شیدرول با چاپ دیجیتال با کیفیت بالا، هزینه نسبتاً پایین، عمر طولانی دارند. یک پرده شیدرول چاپ شده با طراحی خوب و با قرارگیری مناسب می‌تواند هزاران اثر را هر روز برای سال‌ها یا زمان تبلیغات خاص ایجاد کند.پرده شیدرول چاپ شده مشکلات تابش نور را حل می کند در حالی که ارزش تبلیغات را به حداکثر می رساند.پرده شیدرول می تواند هزینه خود را با نتایج بازاریابی بپردازد و مشکلات نور و تابش خورشید را در این فرآیند حل کند. توجه داشته باشید که تصاویر چاپ شده در بیرون پرده شیدرول در داخل قابل مشاهده است. اگر این نامطلوب است، چاپ روی سیلور اسکرین را در نظر بگیرید.

از پرده شیدرول چاپ شده برای اطمینان از اینکه مشتریان می دانند شما باز هستید، استفاده کنید. لوگوی شرکت و هویت برند خود را می توانید روی آن چاپ کنید.با پرده شیدرول همزمان با محافظت از فضای داخلی و بدون مسدود کردن دید، پیام بصری ارائه دهید. ما دوست داریم درتهیه پرده شیدرول چاپی برای پروژه های تجاری به شما کمک کنیم.

دیدگاه ها بسته شده است

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان